Njihuni me vëllain e Adrian Gaxhës, qenka kopje e tij

Lajme nga Bota

Adrian Gaxha, këngëtari nga Maqedonia e Veriut ishte një ndër emrat më të dashur të skenës muzikore, kurse tash ka kohë që ai nuk po është aktiv në muzikë. Vula e Adrianit është “Më mungon”, një ndër këngët më të famshme dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar, e cila i ka mbijetuar kohës dhe dëgjohet edhe sot, shkruan “Kosovarja”. Ai së fundi ka publikuar në Instagram një fotografi me vëllain e tij të madh Dritonin, për t’i uruar ditëlindjen, hape pamjen më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *