Njihuni me nënën dhe babain e Sarës, vjehrrinë e Ledrit

Lajme nga Bota


Njihuni me nënën dhe babain e Sarës, vjehrrinë e Ledrit


I kemi parë vjehrrinë e Sarës, por jo edhe të Ledrit. Sara dhe Ledri janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Sidomos tani që Sara është shtatzënë e gjithë vëmendja është fokusuar tek ajo, duke pritur momentin kur do e sjellë vajzën në jetë. Kemi parë imazhe të ndryshme të Sarës me shoqëri e familjar, e së fundmi Sara ka vendosë të na prezantojë me prindërit e saj. Pyetja që iu adresua asaj ishte se ngjanë më shumë me nënën apo me babain, si ju duket juve? Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *