Njihuni me ‘motrën’ e Miriam Canit, shikoni sa shumë ngjajnë

Lajme nga Bota


Njihuni me ‘motrën’ e Miriam Canit, shikoni sa shumë ngjajnë. Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria. Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Miriamin e gjejë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet pranë këngëtares së njohur Arilena Arës. E këngëtaret po ngjajnë si të ishin motra./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *