Njihuni me familjen e aktorit Naser Rafuna

Lajme nga Bota

Është prej aktorëve më të dashur për publikun fal roleve në seriale të ndryshme televizive.


E kemi fjalën për aktorin e njohur Naser Rafuna, i cili kohët e fundit është mjaft aktiv në rrjete sociale, duke ndarë me ndjekësit e tij imazhe të shumta dhe mjaft interesante, shkruan “Kosovarja”.

Nga këto pamje që i ndan edhe me fansat e tij, ai tregon lumturinë dhe qetësinë brenda familjes së tij tre anëtarëshe.

Naseri është i martuar dhe prind i një djali.

Përndryshe, roli aktual ku po vazhdojmë ta shohim qe një kohë të gjatë është ai i Xhekut, në serialin vendor ““Çka ka shpija”. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *