Njihuni me djalin dhe renë e Halil Kastratit

Lajme nga Bota

Njihuni me djalin dhe renë e Halil Kastratit

Halil Kastrati humanisti shqiptar në vitin 2019 kishte mbledhur shumë fytyra të njohura në dasmën e djalit të tij, Firdeusit.

Derisa prezentë ishin edhe disa politikanë, në rrjete sociale u publikuan fotografi nga atmosfera në dasmë.

Çifti, Firdeus Kastrati dhe gruaja e tij Blerina, janë aktiv në rrjete sociale, derisa shpesh publikojnë fotografi së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *