Njihuni me burrin dhe fëmijët e Mirësa Kërcelit

Lajme nga Bota


Mirsa Kërçeli, këngëtarja nga Gjilani, më në fund u rikthye ne skenën tonë muzikore.

Ajo, nuk ishte aktive prej vitesh, shkruan InfoKosova.

Gjatë kohës sa pauzoi këngëtarja po merret me rriten e fëmijëve dhe u tregua jashtëzakonisht shumë e dashur për familjen.

Në një fotografi të publikuar nga vetë Mirësa kjo është familja e saj e ngushtë

Leave a Reply

Your email address will not be published.