Njihuni me burrin dhe djalin e Linda Hakaj, kaq familje e bukur qenkan

Lajme nga Bota


Njihuni me burrin dhe djalin e Lindës, kaq familje e bukur qenkan.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Linda Hakaj, pak flet e tregon nga jeta e saj private, shkruan “Kosovarja”.


Ajo që dihet është se Linda është e martuar dhe ka një djalë, bënë jetë të lumtur bashkëshortore dhe pavarësisht aktiviteteve është mjaftë e dedikuar ndaj familjes.

Këngëtarja, si rrallëherë ka postuar një foto të familjes.


Portreti familjar i këngëtares nga Mitrovica, e cila vitet e fundit ka ndryshuar shumë ne pamje, është mjaftë simpatik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *