Njihuni me bashkëshorten elegante të Sevdai Radogoshit

Lajme nga Bota


Sevdai Radogoshi është humoristi gjakovar i cili pëlqehet shumë prej vitesh për shkak të rolit të tij.

Ai ka qenë mjaft i komentuar edhe për shkak të një skandalit që ka pasur me motrën e tij para 2 vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Kohët e fundit e kemi parë në projekte të përbashkëta me humoristin tjetër Rasim Thaçin apo i njohur si Cima, dukë u pëlqyer mjaft shumë për shakatë e tyre.

Por, sot ai ka sjellë një imazh më gruan e tij të pashme e elegante. Meqë rast ka ironizuar pak me partitë politike duke shkruar sipër imazhit se pas 14 shkurtit fillojnë dasma pa maska.

Eh, po mirë e ka. Duke i parë tubimet e partive politike pse të mos mbahene dhe dasmat?/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *