NJIHET SI NJË NGA VAJZAT MË TË BUKURA NË VEND, KJO ËSHTË GRUAJA E VEDATIT TË STUPCAVE (FOTO)

Lajme nga Bota

Quhet Allmira dhe konsiderohej si një ndër vajzat më të bukura në vend.

Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit.


Ajo fitoi edhe çmimin e madh “The Best Model of Kosova” dhe kështu nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit.

Allmira sot është e martuar me aktorin e njohur të humorit Vedat Bajrami. Ata, janë bërë prindër dhe janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *