Njihet si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit?

Lajme nga Bota

I njohur si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit.


Leonora Jakupi ka folur për herë të parë për partnerin e saj duke thënë se iniciali i emrit të tij është N.


Mirëpo burime të Gazetës Sinjali kanë treguar se i dashuri i Leonorës është Nexhat Krasniqi, i cili jeton në Prishtinë.

Të njëjat burime kanë treguar se Krasniqi ka qenë zyrtar i Prokurimit në Ministrinë e Infrastrukturës për një kohë të gjatë. Ai madje ka qenë i martuar dhe ka dy vajza.


Leonora e ndjek Nexhat Krasniqin edhe në rrjetin social Instagram.

Leonora te emisioni festiv i Liberta Spahiut foli edhe për dasmën e saj e cila nuk do të ishte aspak tradicionale.

“E kam menduar gjithmonë një dasëm të vogël, jo tradicionale”, u shpreh mes tjerash këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *