Një zonjë e mbuluar, njihuni me vjehrrën e Feros

Lajme nga Bota


Vajza e zbuluar e nëna e mbuluar- njihuni me vjehrrën e Feros.

Arbenita Ismaili dhe Fero pas një lidhje disa vjeçare tani po bëhen prindër.

Modelja dhe Fero e kanë bërë të ditur këtë lajm ditën kur e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, shkruan Kosovarja.

Arbenita gjatë tërë kohës as nuk është hetuar për sa i përket barkut, kur shkroi sipër një imazhit 8 muajshe shtatzënë të gjithë i la gojëhapur.

E dje me rastin e ‘Ditës ndërkombëtare të gruas’ ajo na prezantoi me nënën e saj të mbuluar.

Goxha kontrast i madh: Vajza e zbuluar e nëna e mbuluar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *