Një vjehërr si Shyhretja, kështu e uron Leartën për ditëlindje

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Shyhreten dhe Leartën i gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, Shyhretja ka publikuar një foto me të cilën uron Leartën në ditëlindjen e saj të 27-të./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.