Një vit martesë, kështu po duket sot Aida Doçi

Lajme nga Bota


Një vit martesë, kështu po duket sot Aida Doçi

Aida Doci është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku, përcjell ORAinfo.


Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustan me stil unik.

Në këtë pamje, Aide ekspozon turpin e saj si ‘peshk’, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /OR A i n f o/

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *