Një teze e kaq e dashur si Leonora Jakupi, ja çfarë bën për mbesën e saj

Lajme nga Bota


Një teze e kaq e dashur si Leonora Jakupi, ja çfarë bën për mbesën e saj


Leonora Jakupi një teze e dashur, ka disa fjalë për mbesën e saj. Këngëtarja e dashur Leonora Jakupi sot ka nisë ditën me një urim. Jo rastësisht i ka dhënë kaq shumë rëndësi, pasi që është mbesa e saj Morea ajo që feston ditëlindjen, shkruan Kosovarja. “E bukura ime Morea, paç jete te gjate e te lumtur zemra ime! Te don teta shume”, ka shkruar këngëtarja. Rikujtojmë, se kënga e fundit e Leonorës është ‘Luj luj’ e cila po pëlqehet mjaft shumë nga publiku, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *