Një nga aktoret më të bukura shqiptare dhe më të njohura ka qenë, e gjeni dot se cila është

Lajme nga Bota


Monika Lubonja është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka luajtur shumë role në film dhe teatër, duke lënë gjurmë në aktrimin e Shqipërisë .


This Albanian actress is overrated”, Monika Lubonja with names and leaves everyone speechless – Gossip
Monika gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme e.

Pak minuta më parë, ajo është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjetin e saj social një foto bardh e zi, në të cilën shfaqet në moshën 19-vjeçare.

Vihet re që koha ka ndalur për Monikën, e cila vazhdon të ruajë të njëjtën hijeshi dhe sharm. Që në ato vite, aktorja ka qenë shumë ‘class.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *