Një nënë plot stil si Ermira, shikoni si e ka veshur djalin

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka postuar nje foto të djalit e të cilin e ka veshur plot stil.

Një nënë plot stil si nusja e Goldit./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *