Një nënë e kujdesshme si Fiona, kaq bukur e ka veshur djalin sot

Lajme nga Bota


Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.
Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Sonte ajo ka publikuar një foto të djalit, të cilin e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *