Një mami bukuroshe si Pajtesa, kaq bukur është rregulluar sonte tek frizerja

Lajme nga Bota

Nuk ka shumë muaj që kur u bë nënë për herë të parë. Flasim për aktoren e dashur Fiona Gllavicën apo e njohur si Pajtesa, shkruan “Kosovarja”. Natyrisht që në rrethana të tilla s’kishte si të mos merrë vëmendje, e sidomos linjat trupore ato që janë problem për çdo femër pas lindjes.

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo. Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën. Në foton e fundit shihet se sapo ka daluar nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *