Një kunatë si Engji, shikoni çka bën për Leartën

Lajme nga Bota


Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy emra shumë të përfolur në publik e media rozë.

Ato të dyja u bënë të njohura si reja dhe vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë të suksesshme edhe në fushën e muzikës.

Learta dhe Engji janë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, Engji ka ndarë me ndjekësit foton më të bukur me Leartën./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *