Një grua bukuroshe, Edita na prezanton me nënën e saj

Lajme nga Bota


Edita Doli, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.
Ani pse ka pak kohë që atë e kemi parë në ekrane, zëri i saj ka kohë që e ka bërë për vete publikun, shkruan ORAinfo.


Prezantuesja gjakovare punën e saj në media e ka nisur në radio, e viteve të fundit atë e kemi parë edhe në televizion. Ajo është shumë e suksesshme në punën që bën, por njëkohësisht është një vajzë, grua dhe një nënë shembullore.


Edita, së fundmi na ka prezantuar me nënën e saj. Aq shumë përngjajnë nënë e bijë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.