Një femër me fat si Leonora, pranoi dhuratën më të bukur

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.


Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar pranoi si dhuratë një palë syze shumë të bukura./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *