Një arratisje e vogël në fundvit, ja ku do ta gjejë viti i ri Arditin me gruan dhe vajzën

Lajme nga Bota


Një arratisje e vogël në fundvit, ja ku do ta gjejë viti i ri Arditin me gruan dhe vajzën


Ardit Gjebrea së bashku me të shoqen dhe vajzën e tij kanë vendosur ta kalojnë këtë fundvit në Dubai ku ndodhen aktualisht për disa ditë pushime.

Moderatori ka postuar në instagram disa foto nga Burj Khalifa, apo duke shëtitur me deve në shkretëtirë.
“Më në fund pak ditë pushimi”, shkruan Arditi krahas fotove me Anilën dhe Anën, teksa pozojnë të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit.
Fundi i vitit mesa duket do ti gjejë ata në Dubai dhe krahas fotove të postuara në instagram shohim pafund komente nga miq e fansa që i urojnë një vit të mbarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *