NJË 53 VJEÇARE SI MIHRIJE BRAHA, MAHNIT ME LINJAT TRUPORE!

Lajme nga Bota


Mihrije Braha bërë për vete shumë adhurues, që nga dalja e parë në skenë.
Ajo u veçua si një femër e bukur, me stil, elegancë dhe plot sharmë.

Duke qenë pjesë e ekranit televiziv për vite të tëra, ajo çka vërejmë është se edhe pse vitet ikin, Mihrija vetëm po rinohet.

Në disa imazhe të publikuara në Instagram, ajo pozoj e veshur me një veshje të veçantë, duke vënë në pah hiret.

Si 53 vjeçare ajo po vazhdon t’i mahnit të gjithë me bukurinë e saj unike./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *