Nihan deI nga spitaIi, shfaqet e Iumtur pranë bashkëshortit

Lajme nga Bota

Nihan deI nga spitaIi, shfaqet e Iumtur pranë bashkëshortit. Neslihan Atagul është për momentin një prej aktoreve më të përfolura turke.


Aktorja tani po përballet me një sëmundje që e bëri t’i ndërprejë të gjitha aktivitetet e saj artistike për t’iu përkushtuar shëndetit, përcjell ORAinfo.

Atagul u detyrua të heqë dorë edhe nga seriali ‘Seffirin Kizi’, i cili është një prej serialeve më të shikuara të momentin në Turqi.

Tani, gjendja e saj shëndetësore është më e mirë.Neslihan së fundi ka dalë edhe nga spitali. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e lumtur pranë burrit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotê. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *