Nevina tregon planet për Shën Valentin, ja si do festojë moderatorja

Lajme nga Bota


Nevina tregon planet për Shën Valentin, ja si do festojë moderatorja


Nevina tregon planet për Shën Valentin, ja si do festojë moderatorja
Moderatorja e njohur Nevina Shtylla ka vendosur që të pyesë fansat dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale për planet që kanë në ditën e Shën Valentinit.

Shumë prej tyre kanë ndarë më moderatoren planet e tyre, por ka edhe nga ata që e shmangin këtë festë pasi nuk kanë dëshirë ta festojnë.
Por ndërsa Nevina vendosi të pyesë të tjerët për planet ka edhe disa të tjerë që pyesin Nevinën se cilat janë planet e saj.

Moderatorja është përgjigjur me një klip teksa është duke luajtur me qenushin e saj dhe mesa duket planet e saj janë të qëndrojë në shtëpi duke u kujdesur për të, të paktën këtë të lë të kuptosh videoja e postuar prej saj në përgjigje të pyetjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *