Nervozohet Remzie Osmani, poston foto nga turma e qytetarëve në Prizren

Lajme nga Bota

Nervozohet Remzie Osmani, poston foto nga turma e qytetarëve në Prizren

“Marrja” e masave

Remzia ironizoi me masat e Qeverisë me një foto nga Prizreni.


Qytetarët në Prizren, kanë shfrytëzuar mbrëmë kohën para orës policore që të dilnin në qytet, shkruan lajmi.net.

Ani pse kafenetë ishin të mbyllura, qytetarët ishin mbledhur në turma, duke rrezikuar përhapjen e virusit.

Me një postim në Instagram, këngëtarja Remzie Osmani ka ironizuar me masat e Qeverisë, duke publikuar foton nga Prizreni.

“Marrja” e masave”, ka shkruar ajo dhe e shoqëroi foton me disa emoji duke qeshur, hape pamjen më poshtê dhe shikoje të plotê.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *