Nënës së Atdheut i ka mbetur merak kjo vajzë e “Për’puthen” që ta marrë nuse

Lajme nga Bota


Kjo është vajza e “Për’puthen” që i ka mbetur merak nënës së Atdheut që ta marrë nuse.

Atdhe Xheravina ka dhënë informacione për jetën e tij privitare.

Së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Te shoqja” i cili ka folur më shumë rreth jetës private dhe pëlqimit rreth femrave në emision.


Ai është pyetur se cila vajzë i ka mbetur nënës së tij merak që ta bëjë nuse, ndërkohë që ai u vu në siklet duke thënë se nuk ishte asnjëra nga konkurrentet duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për Bora Zemanin.

Kujtojmë se Atdheu shpesh ka treguar hapur pëlqimin ndaj Borës për të cilën tha edhe fjalët më të mira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *