Nënë për herë të parë, Orinda ndan foton më të ëmbël me Atarën

Lajme nga Bota


Nënë për herë të parë, Orinda ndan foton më të ëmbël me Atarën

Çifti shumë i dashur për publikun, Turi dhe Orinda u bënë prindër për herë të parë me datë 15 Korrik. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Atara, që do të thotë kurorë dhe e bekuar.


Së fundmi, Orinda ka ndarë me ndjekësit foton më të ëmbël me vogëlushen. Ajo shfaqet me të voglën në krahë, teksa e ushqen me gji.

Që nga momenti i lindjes së Atarës, si Orinda ashtu dhe Turi kanë publikuar vazhdimisht foto pranë saj në rrjete sociale, hape pamjen më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.