Nënë e dy fëmijëve, por Ryva po duket si 15 vjeҫare me paraqitjen e fundit

Lajme nga Bota

Ryva Kajtazi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne.

Një vajzë modeste dhe mjaft e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet si një artiste e vërtetë dhe e pëlqyer shumë nga publiku kosovar Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.


E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo. Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale. Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *