NËNË E BIJË NGA GJAKOVA VA RROSËN PASI VDIQËN NË AK SIDENTIN TRAG JIK NË KROACI

Lajme nga Bota

Nënë e bijë nga komuna e Gjakovës po qe humbën jetën në aksidentin tragjik në Kroaci po varrosen sot në vendin e tyre tyre të lindjes.

45-vjecarja, Valentina Binakaj dhe e bija 18-vjeçare, Erlinda Binakaj, fatkeqsisht nuk arritën t’i mbijetojnë tragjedisë të dielën në mëngjes në Slovonski Brod të Kroacisë.

Mes dhimbjes e lotëve para pak castesh atyre iu dha lamtumira e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.