Nënë e bijë bëhen bashkë, e zbukurojnë edhe dasmën

Lajme nga Bota


Gresa me Shkurtën shkëlqejnë bashkë në dasmë.
Gresa dhe Shkurta janë ndër emrat më të përmendur në mediet rozë. Nënë e bijë shumë shpesh shihen afër njëra tjetrës, pasi që edhe kanë profesionin e njejtë, shkruan Kosovarja.


Duke u kujdesur çdo herë për pamjen e jashtme, që të dya duken perfekte në një dasmë me fustana të bukur. Për më shumë, shikojeni imazhin e publikuar nga Gresa pranë nënës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.