Nëna ia ka ditIindjen, ky është urimi special i Genta Ismajlit

Lajme nga Bota


Nëna ia ka ditlindjen, ky është urimi special i Genta Ismajlit. Genta Ismajli uron nënën për ditëlindje

Sot Genta ka arsye për të festuar dhe uruar.

Nëna e saj Eca feston ditëlindjen meqë rast nuk mungoi as urimi i Gentës për personin më të shtrenjtë në jetën e saj, shkruan lajmi.net.


“Urime ditëlindja, të dua shumë”, shkroi Genta sipër fotos së nënës së saj.

Theksojmë se Genta përherë ka treguar për lidhjen e veçantë që ka me nënën dhe përkrahjen që i ka dhënë në vazhdimësi.

Kujtojmë, se Genta po shijon lidhjen me Ustën tash e dy vite, hape pamjen mδ poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *