Nëna i humbi jetën nga sêmundja e ligë/Robert Berisha poston foton kur ajo ishte gjaIIë në spitaI me vajzën e tij dhe prek me dedikimin

Lajme nga Bota


Disa ditë më parë Robert dhe Patris Berisha kanë humbur njeriun e tij më të shtrenjtë nënën. Ata e kanë bërë të ditur këtë lajm të trishtë përmes postimeve në rrjetet sociale.


“Pusho e qetë mami jem për ty me shkru kom shumë, po e la me kaq”, ishin fjalët e Robertit për nënën e tij Teuta.

Ai nuk ka rreshtur së kujtuari nënën e tij me foto dhe kujtime të ndryshme. Ditën e djeshme këngëtari publikoi një foto të së ëmës në spital që ndodhej pranë vajzës së tij të porsalindur Renee, të realizuar 6 vite më parë, në 2015.

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, i ftuar para disa muajsh Robert Berisha ka treguar se mamaja e tij vuante nga kanceri ku kishte bërë dhe një ndërhyrje kiru rgjikale shumë të rëndë para 6 vitesh, në kohën kur lindi Renee, vajza e tij dhe e Nora Istrefit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *