Nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërron jetë nga sëmundja e ligë, djemtë rrëqethin me fjalët: Na këpute shpirtin, pusho e qetë!

Lajme nga Bota


Ka v de kur Teuta Berisha, nëna e Robert dhe Patris Berishës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Patrisi përmes një postimi në Facebook.


“Ke qenë gjithmonë shoqja ime”, shkrimi prekës i Nora Istrefit për ish-vjehrrën

“Mami jem ma e mira… Ma ki kpute shpirtin… Te pushofte shpirti i qetë”, ka shkruar Patris Berisha.

Roberti në vitin 2019 kishte thënë se nëse do t’i dedikonte një këngë dikujt do të ishte nëna e tij, e cila disa vite më parë kishte mundur një sëmundje të rëndë.

Nëse do t’i dedikoja këngë dikujt do të ishte goca ose mami. E kam pasur sëmurë me ka n cer para 9 viteve. E kam përjetuar. Gjithë çunat janë të lidhur me mamin. Ka qënë sëmundje e rëndë dhe ajo e ka përballuar“, kishte thënë Roberti.

Kujtojmë se Roberti kishte ndarë një urim të veçantë për nënën e tij, në ditën e shënuar të 8 marsit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *