Nëna e Nora Istrefit pa pikën e grimit dhe gjithë këtë bukuri

Lajme nga Bota

Syzana Istrefi, këngëtarja deçanase që sjelli në jetë katër fëmijë, dy prej të cilëve këngëtare, shkëlqen edhe sot e kësaj dite, shkruan “Kosovarja”.


Ka vite që ajo e ka lënë muzikën, por nuk ka pasur sesi të shkëputet komplet nga ajo, pasi lidhja e të bijave me këngën është e pandarë.

Ndonëse nuk është në tregun muzikore dhe estraden e ka braktisur moti, Syzanes nuk i mungon sharmi i mrekullueshëm.

Se e bukura mbetet e bukur në çdo kohë, e dëshmojnë edhe këto foto të saj, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.