Nëna e Nora Istrefit befason të gjithë, ja ku fotografohet

Lajme nga Bota


Nëna e Nora Istrefit fotografohet në maje të kulmit.


Syzana Istrefi dikur ishte po aq e njohur sa ç’janë sot vajzat e saj, Nora dhe Era.

Edhe Syzana ishte këngëtare, madje mjaftë e popullarizuar dhe e pëlqyer nga publiku, pasi kishte talentin dhe pamjen.

Vajzat e saj, Nora, Nita e Era, kanë trashëguar shumë nga pamja e jashtme e nënëns së tyre, ani pse të rejat nuk kanë mbetur aq natyrale, shkruan Kosovarja.

Syzana, punon në sektorin e muzikës në “RTK” dhe ka një adresë në FB ku kohë pas kohe poston foto, e më interesantja kjo ku shihet në kulm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *