Nëna e Ledrit nuk përmbahet pasi u bë gjyshe, shikoni veprimin e saj

Lajme nga Bota


Nëna e Ledrit nuk përmbahet pasi u bë gjyshe, shikoni veprimin e saj

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari Vula përmes një postimi në Facebook, pëcjell ORAinfo.

Sara ka sjellë në jetë një vajzë, emrin e të cilës ende nuk e kanë bërë të ditur.

Pas këtij lajmi e uruan shumë miq e kolegë të tij.

Lindjes se Sarës i është gëzuar pa masë edhe nëna e Ledrit, Xheraldina Vula.

Pasi u bë gjyshe, Xheri po i shpërndan në Instastory të gjitha urimet që po i vijnë për mbesën./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *