Nëna e Adelina Tahirit qerpikët deri tek vetullat

Lajme nga Bota

Adelina Tahiri është këngëtarja e dashur nga Shkupi e cila është pëlqyer përherë nga publiku pavarësisht viteve të fundit që nuk është aktive në skenë.


Që nga martesa me avokatin ajo është shdërruar në një personazh tejet të përfolur duke kthyer gjithë vëmendjen kah vetja, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo kritikat dhe pargjykimet për martesën e saj nuk kanë ndikuar fare tek ajo, e sidomos pasi e kishte edhe përkrahjen e familjes që i dha forcë të përballojë gjithçka.

E pikërisht sot ajo ka ndarë një imazh të nënës së saj bukuroshe ku edhe vet Adelina shkruan ‘Nëna imë më e bukura në botë’.

E vëmendje morën qerpikët e nënës së saj aq të gjatë, saqë dukshëm vërehen që janë natyral.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *