Në top formë dhe me plot stil, Violete Kukaj pozon nga Turqia

Lajme nga Bota

Violete Kukaj, befason pothuajse me secilën fotografi që ndan në rrjete sociale.


Po t’i bëjmë një krahasim nga sot si duket dhe vite më parë ajo ka ndryshuar shumë.

Edhe me imazhet e fundit që ka postuar, Violete Kukaj shihet me një dukje plot stil nga Turqia.

Në storien e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar fotot e cila shihet se është në formë shumë të mirë dhe në të njëjtën kohë ka prezantuar edhe transformimin e saj.

Ndërkohë, sa i përket projekteve muzikore, Amaneti i mërgimtarit mban titullin kënga e fundit që e solli në bashkëpunim me artistin Hekuran Krasniqi, shkruan lajmi.net.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *