Në Shqipëri po e kërkojnë për atë që bëri, këngëtarja Fjolla Morina martohet në ishullin e pasanikëve me biznesmenin

Lajme nga Bota


Në Shqipëri po e kërkojnë për atë që bëri, këngëtarja Fjolla Morina martohet në ishullin e pasanikëve me biznesmenin

Ditën e djeshme Fjolla Morina zbuloi përmes disa fotove në Instagram se Fisniku i ka propozuar për martesë gjatë pushimeve të tyre në Madlvie.

Çifti është kurorëzuar në martesë në këto pushime romantike dhe revista “Who” ka sjellë disa foto ekskluzive nga ky kurorëzim.

Fjolla dhe Fisniku janë martuar në një vend magjik, me kaltërsinë e detit, me një dekor minimalist dhe pa shumë njerëz.

Në fotot e publikuara Fjolla shfaqet me fustanin e bardhë të nusërisë ndërsa Fisniku me kostumin e dhëndrit teksa pozojnë së bashku shumë të lumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *