NË PRITJE TË FËMIJËS SË TYRE TË PARË, EINXHEL SHKIRA DHE DJ DAGZ NA ZBULOJNË SE SI DO TË DUKET DJALI I TYRE NË TE ARDHMEN(FOTO)

Lajme nga Bota


Einxhel Shkira dhe Dj Dagz së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, pasi çifti tashmë zbuloi se janë në pritje të një djali, ta po e presin me padurim dhe tashmë kanë nisur të ‘hamendësojnë’ se si do të duket vogëlushi i tyre.


Nëpërmjet një postimi në InstaStory, moderatorja publikoi një foto interneti ku shfaqej një bebush i vogël përpara frigoriferit.

“Definitivisht fëmija ynë dj dagz”- shkroi Einxhel krahas postimit duke treguar për ndjekësit se si ajo e imagjinon të birin e saj në të ardhmen.


Dagz gjithashtu ishte plotësisht dakort teksa ripostoi foton në profilin e tij./Panoramaplus/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.