Në natën e Viti të Ri, reja e Dacit kujton bashkëshortin e ndjerë, s’do të mund t’i mbani lotët

Lajme nga Bota


Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Edhe në natën e Viti të Ri, ajo e ka kujtuar Arianin.Merita sot ka prekur të gjithë me postimin e fundit për bashkëshortin tashmë të ndjerë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *