Ne muajin e 7 te shtatzanise/ Ja si duket Aferdita Dreshaj, ne formen me te mire edhe pse ne pritje te embel

Lajme nga Bota


Eshte nje nder kengetaret me te dashura nga publiku shqiptar dhe ai i huaj, Aferdita Dreshaj, arriti sukses te madh ne karrieren e saj si kengetare ,dhe pelqimin e madh nga audienca e gjere dhe publiku i gjere shqiptar dhe i huaj.


Edhe pse shtatzane dhe ne pritje te embel, Aferdita Dreshaj, kengetarja jone e dashur , vazhdon te ruaje linjat e saj dhe duke ne formen me te mire.

Se fundmi Aferdita ka ndare me miqte e saj ne rrjetin social instagram, ne llogarine e saj, ne te cilen ajo eshte shume aktive dhe publikon cdo dite, nje foto se si duket ne pritje te embel, ne muajin e 7te te shtatzanise.

Ne fotot e publikuara nga kengetarja Aferdita Dreshaj ,ajo shfaqet e kombinuar e gjitha ne rroba me ngjyre te zeze , por me barkun e rrumbullakosur ,dhe ne formen me te mire.

Kujtojme qe Aferdita Dreshaj mbetet nje nder kengetaret me te dashura dhe me te pelqyera nga publiku i gjere shqiptar, dhe i huaj, edhe pse eshte me orgijine malazeze ,ajo ka pelqimin e madh edhe nga publiku i shumte kosovar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *