Në Kosovë apo Gjermani, Learta tregon se ku do ta lindë vajzën

Lajme nga Bota


Learta Jakupi është këngëtare e njohur. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit. Në faqen e saj në Instagram, ku ka një numër të madh ndjekësish, Learta zakonisht shfaqet me fustana e mjaftë glamuroze.

Në Kosovë apo Gjermani, Learta tregon se ku do ta lindë vajzën. Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo. Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se vajzën do ta lind në Gjermani./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *