NË FUSTAN ELEGANT TË HAPUR, AFËRDITA MAHNIT ME LINJAT JOSHËSE

Lajme nga Bota


NË FUSTAN ELEGANT TË HAPUR, AFËRDITA MAHNIT ME LINJAT JOSHËSE
Afërdita Dreshaj po befason me linjat trupore.


Megjithëse është bërë nënë para një viti ajo kujdeset që të duket gjithmonë bukur.

Shpesh sjell pamje edhe duke ushtruar në palestër.

Së fundmi publikoi një foto të re ku shihet e veshur në fustan të gjatë dhe duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.