Në familjen e Medës sot ka festë

Lajme nga Bota


Në familjen e Medës sot ka festë. Sot ka festë në familjen e Medës.

Këngëtari sot ka festë në familjen e tij.


Meda ka publikuar një imazh të djalit të tij në profilin zyrtar në Instagram, teksa e ka uruar për ditëlindje, shkruan lajmi net.

Në ditën e Pavarësisë së Kosovës, djali i këngëtarit ka ditëlindjen dhe sot mbush 10 vjet.

Ishte, Meda ai i cili tregoi se djali i tij feston 10 vjetorin e lindjes dhe postimit i shkroi një mbishkrim.

“Shpirti i Babit sot i mbushi 10 vjet Urime e u plaksh bashk me ne”, ka shkruar Meda, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *