Në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani i jep fund të gjitha dyshimeve dhe jep lajmin e bukur

Lajme nga Bota

Ishte vetë Arbana, ajo që lajmëroi ditën e sotme me anë të një postimi në Instagram, se sezoni i ri do të nisë shumë shpejt duke iu kërkuar ndjekësve të dërgojnë historitë personale në adresat përkatëse.

Moderatorja gjithashtu ju dha mundësinë ndjekësve të bënin pyetjet e tyre në lidhje me emisionin. Një nga pyetjet më pikante ishte dhe pyetja e mëposhtme: “Do prezantosh ti sërish apo do merresh me bebushin? Ps: Je një mami shumë cute!”- i shkruan një ndjekëse. “Do ta prezantoj unë, nëse shkon çdo gjë mirë”- i përgjigjet Arbana duke na treguar që dhe këtë vit ajo do të jetë moderatore e emisionit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *