Në ditët e fundit të shtatzanisë, Learta përgatit këtë darkë për familjen e saj

Lajme nga Bota


Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se sonte ka përgatitur pica për familjen e saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *