Në ditën e veçantë, Bes Kallaku ka dy fjalë për ‘loken e zemrës’

Lajme nga Bota


Bes Kallaku është një nga aktorët më të spikatur të humorit në shqipëri. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e tij.


Së fundmi me rastin e ditëlindjes së partneres së tij Besi i bëri një super dedikim në rrjete sociale.

N’pranverën ku çelin trëndafilat, çel e qeshuna ime prej teje! Urime ditëlindjen oj “lokja zemrës”.
Urimet dhe dedikimet e Besit gjithmonë bëjnë diferencën nga një pjesë e madhe e vipave të estradës.

Ai asnjëherë nuk i harron rrënjët e tij dhe këtë herë s’kishte si ta tregonte romancën e tij në një formë tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *