Ndryshe nga seriali, kështu ka përfunduar “Feridja”

Lajme nga Bota


Seriali turk, “Beni Affeet” po vazhdon të transmetohet në televizionet tona.

Kjo telenovelë mori vëmendje të mëdha, për shkak të temave që trajton dhe natyrisht edhe për prezencën e madhe të aktorëve, përcjell ORAinfo.

E njëra nga personazhet ikonë të këtij seriali, është “Feridja”, bukuroshja bionde që bëri për vete një numër të madh të shikuesve.

Por, ndryshe nga seriale, Feridja në jetën e përditshme duket se është një tjetër persona.
Pa grim dhe në gjendje aspak të mirë, kështu ka përfunduar ajo./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *